Porównanie
Import samochodów z USA według American Standard

Nasz priorytet to doskonały wynik dla importera i jego klientów. Punktualne dostarczenie pojazdu w nienaruszonym stanie z aukcji do miejsca przeznaczenia w ramach ustalonych kosztów.

Zyskaj więcej, niż się spodziewasz

Dlaczego import samochodów z USA jest opłacalny?

W Polsce popyt na samochody z Ameryki rośnie jak przyspieszenie sportowego Bugatti Chiron. Każdego miesiąca do Polski sprowadzanych jest ponad 3000 amerykańskich pojazdów. To właściwy moment, aby dołączyć do listy odnoszących sukcesy importerów.

Dziś tysiące Polaków są gotowi zapłacić za atrakcyjne, wysokiej jakości samochody, których w Stanach Zjednoczonych jest pod dostatkiem i którym nie można odmówić.

W tym biznesie nie ma nic skomplikowanego: wygrywać, kupować, odbierać, naprawiać i sprzedawać samochody. Tak właśnie wygląda podejście „pieniądze robią pieniądze”. Oczywiście nie można obejść się bez niezawodnego partnera. Gdy masz zespół, który doskonale rozumie aukcje, dostawy, odprawy celne i wie, jak bezpiecznie dostarczyć samochód za ocean, gdy wszystko jest starannie zaplanowane i wynegocjowane, osiągniesz zysk w mgnieniu oka.

Dąż do najlepszego – zdobywaj więcej. Każdy dzień powinien zaczynać się od tego zdania. Jak powiedział Henry Ford, który dokładnie wie, czym jest udany biznes: najlepszą pracą na świecie jest dobrze płatne hobby. Dlatego jeśli zapach benzyny to dla Ciebie powiew świeżego powietrza, a dźwięk silnika to bicie serca, to sprzedaż samochodów z USA jest właśnie dla Ciebie. Wykorzystaj swoją pasję do „żelaznych koni” w dochodowym biznesie.

Otwórz

Z nami wygodniej i korzystniej

Opiekun importera.
Opiekun importera.

Szkolenie w zakresie procesów biznesowych i narzędzi. Adaptacja i wsparcie w rozwoju. Rozwiązywanie sytuacji niestandardowych i przypadków awaryjnych 24/7. Szczegółowa analiza skomplikowanych przypadków i ich rozwiązanie.

Panel Importera.
Panel Importera.

Wszystkie informacje o nabytych pojazdach: terminy odbioru i załadunku pojazdu do kontenera, szczegóły procesu dostawy, przybycia itp. Wszystkie dane dotyczące transakcji finansowych. Możliwość przeglądania każdej pozycji wydatków i zysków, a także pobierania faktur lub skanów dokumentów. Pełne zarządzanie procesem importu.

Kalkulator dostawy auta z USA.
Kalkulator dostawy auta z USA.

Możliwość szybkiej kalkulacji kosztów wysyłki auta z USA.

Konta do licytacji na aukcjach.
Konta do licytacji na aukcjach.

Dostępy do głównych amerykańskich aukcji Copart, Manheim Inc., IAAI, Adesa, MPA z minimalnymi prowizjami. Możliwość samodzielnego udziału w licytacji i zwiększenie szansy na zdobycie odpowiednich samochodów na odpowiednich warunkach. Istnieje możliwość kupowania samochodów na zamkniętych aukcjach w USA.

Sprawdzone spedycje i brokerzy w UE.
Sprawdzone spedycje i brokerzy w UE.

Bezpieczeństwo i ostrożność w obsłudze pojazdu.
Szybki rozładunek i profesjonalne przetwarzanie dokumentów tranzytowych. Szybki rozładunek i profesjonalne przygotowanie dokumentów do odprawy celnej. Rozładunek odbywa się na strzeżonym terenie spedytora pod monitoringiem wideo, co wyklucza kradzieże i zapewnia właściwe podejście do procedur rozładunkowych.

Zespół wsparcia klienta.
Zespół wsparcia klienta.

Szybki dostęp do potrzebnych informacji. Wiarygodne dane dotyczące wszystkich kwestii. Pełna baza zarchiwizowanych danych dotyczących procesów od zakupu pierwszego samochodu.

Bidder asystujący licytacji.
Bidder asystujący licytacji.

Oszczędność czasu i wygoda. W razie potrzeby specjalista W8 Shipping złoży ofertę w Twoim imieniu.

Rekompensata za uszkodzenia.
Rekompensata za uszkodzenia.

Rekompensata za uszkodzenia powstałe podczas dostawy z naszych magazynów w USA do rozładunku w europejskim porcie.

Foto raporty ze wszystkich etapów przemieszczania samochodu podczas dostawy.
Foto raporty ze wszystkich etapów przemieszczania samochodu podczas dostawy.

Szczegółowe foto raporty uszkodzeń pod każdym kątem w najlepszej możliwej jakości na każdym etapie załadunku i rozładunku samochodu. Zapewniamy raporty CARFAX i AutoCheck, co jest bardzo ważne w branży importu aut z USA. Na życzenie możliwy jest test drive.

Samochód w terminie.
Samochód w terminie.

Pracujemy tak, aby Twój pojazd dotarł do Polski w jak najkrótszym terminie. Dlatego nie czekamy, aż wszystkie kontenery zostaną zapełnione, ale wysyłamy je 1-2 razy w tygodniu. Rozładunek i odprawa celna są przeprowadzane w ciągu 3-5 dni.

Dlaczego wybierają nas?

Odpowiedź naszych partnerów z ankiety na koniec 2023 r.: ponieważ dbacie o naszą logistykę, gdy my dbamy o naszych klientów.

Amerykańska firma z 18-letnim doświadczeniem w zakupie i wysyłce samochodów z USA.

Przemyślana i szybka logistyka, niezależnie od sytuacji politycznej, wydarzeń na rynku i świecie. Dostarczamy samochody dla Twoich klientów i dotrzymujemy naszych zobowiązań bez względu na okoliczności.

Specjalizujemy się wyłącznie na rynku samochodów amerykańskich. Doskonale znamy się na kupowaniu i dostarczaniu nowych i używanych samochodów amerykańskich dla Twoich klientów!

Interesy naszych klientów są najważniejsze i niezmienne podczas całej drogi samochodu z USA do miejsca przeznaczenia.

Znajdziemy rozwiązanie 24/7. Twój personalny opiekun jest zawsze w kontakcie i pomoże Ci na wszystkich etapach importu samochodu z USA. Ponadto nasi pracownicy są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania, rozwiać wątpliwości i przyjąć propozycje.

Wysyłka samolotem samochodów z USA do dowolnego miejsca docelowego.

Porozmawiajmy o współpracy

Oferujemy stabilność, niezawodność, bezpieczeństwo, przejrzystość procesów biznesowych i finansowy efekt współpracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Etapy dostawy samochodu z USA

1
Wygranie samochodu na aukcji.

Wygrałeś samochód samodzielnie lub za pomocą biddera W8 Shipping.

2
Opłata samochodu.

Po wygraniu licytacji należy opłacić samochód maksymalnie do 7 dni.

3
Odbiór pojazdu z miejsca aukcji w celu dostarczenia go do magazynu W8 Shipping.

W8 Shipping gwarantuje odbiór samochodu z miejsca aukcji w ciągu 3 dni roboczych, licząc od dnia następującego po dniu dokonania płatności (z wyjątkiem lokalizacji Sublot/Offsite).

4
Przygotowanie do załadunku do kontenera i wysyłki samochodu do portu docelowego.
5
Dostawa do portu przeznaczenia.

Dostarczamy do ponad 70 krajów na całym świecie. Dostarczamy do Europy przez porty w Bremerhaven, Rotterdamie, Kłajpedzie, Gdańsku i Gdyni.

6
Załadunek samochodu po dostawie do portu przeznaczenia w terminalu spedytora.

Pełna odpowiedzialność spedytora za bezpieczeństwo samochodu oraz szczegółowy raport ze zdjęciami z rozładunku.

7
Dostawa do europejskiego terminalu celnego.
8
Organizujemy dostawę samochodu do Polski.

Możliwość dostarczenia samochodu w dowolne miejsce w Polsce na życzenie klienta.

Geografia dostaw

Strategicznie, nasze odpowiednio dobrane lokalizacje portów i biur pozwalają nam szybko dostarczyć pojazd z dowolnego miejsca w Stanach Zjednoczonych. W Stanach Zjednoczonych mamy 5 dużych zadaszonych placów asfaltowych, z których każdy obsługuje ponad 100 osób. Zapewnia to bezpieczeństwo pojazdów i szybką realizację zamówień.

Wysyłamy samochody do Polski, Litwy, Niemiec, Holandii lub dowolnego innego kraju na świecie z Los Angeles, Houston, Tacoma, Savannah i Linden. Optymalna odległość tych portów od aukcji pozwala nam przyspieszyć transport pojazdów w Stanach Zjednoczonych i zaoszczędzić.

Współpracujemy z amerykańskimi aukcjami

Otwórz

Kontakt

Social Media

Poland, Warsawa

Grójecka 194/2 Warsawa, 02-390 PL

USA, Savannah

4895 Old Louisville Rd.
Garden City
GA 31408, USA

USA, Los Angeles

24700 S Main St.
Carson
CA 90745, USA

USA, Houston

6101 E Grand Parkway S
Baytown
TX 77523, USA

USA, New Jersey

2001 Lower Rd
Linden
NJ 07036

USA, Tacoma

2102 Milwaukee Way
Tacoma
WA 98421

BUSINESS IN POLAND „W8 SHIPPING” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie przy ul. Grójeckiej 194/2, 02-390 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XII. Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000967486; NIP: 701-108-61-09 REGON: 521916164; kapitał zakładowy (kapitał wpłacony i/lub znajduje się w trakcie zmiany w KRS) 50 000 PLN.