Porównanie
Strona główna / Gwarancje
Gwarancje

Interesy partnera W8 Shipping są najważniejsze i niezmienne podczas całej podróży samochodu z USA do Polski. Ponieważ transport samochodu z USA może wydawać się ryzykowny, oferujemy gwarancje.

Pracujemy wyłącznie zgodnie z prawem, z oficjalnymi umowami, płatnościami i podatkami. Jesteśmy odpowiedzialni na podstawie umowy, a nie słów. Przejrzystość transakcji z otwartymi informacjami dla klienta, otwarta prowizja i brak ukrytych opłat – prawdziwy amerykański standard W8 Shipping.

Otwórz
Zgodnie z prawem
Zgodnie z prawem

Dostarczamy samochody do Europy tylko zgodnie z prawem. Wszystko jest legalne i bezpieczne dla Ciebie i Twoich klientów. Nasi zaufani brokerzy i agenci pomogą w sporządzeniu dokumentów i zapewnią wsparcie prawne podczas odprawy celnej.

Zgodnie z zamówieniem
Zgodnie z zamówieniem

Dostarczymy Ci dokładnie taki pojazd, za jaki zapłaciłeś. Jest to w 100% gwarantowane, ponieważ każdemu pojazdowi towarzyszą nasi pracownicy. Ponadto pojazdy są sprawdzane na wszystkich etapach transportu.

Transparentność
Transparentność

Zapewniamy rzetelne i szczegółowe informacje o każdym pojeździe. Z raportów CARFAX, AutoCheck lub innych dowiesz się o historii i obecnym stanie samochodu. Raporty fotograficzne i wideo pozwolą Ci przekonać się o tym na własne oczy. Ponadto będziesz mógł monitorować proces dostawy swojego pojazdu.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Wszystkim pojazdom towarzyszą nasi specjaliści, którzy kontrolują załadunek i rozładunek transportu. Na każdym etapie dostawy przesyłane są raporty ze zdjęciami, które zawsze znajdziesz w Panelu Importera. Możesz mieć pewność, że dostarczymy Twój pojazd w całości i bez dodatkowych uszkodzeń.

Gwarancyjne zobowiązania firmy

Umowa
Umowa

Podpisujesz umowę z firmą W8 Shipping. Dokument ten zobowiązuje każdą ze stron do przestrzegania warunków i zasad określonych w umowie oraz do ponoszenia odpowiedzialności prawnej w przypadku ich naruszenia.

Finanse
Finanse

We gurantee to deliver the lot you paid for. Each vehicle is accompanied by our employees. In addition, lots are checked at all stages of transportation.

Informowanie
Informowanie

Zapewniamy zweryfikowane i kompletne informacje o każdym pojeździe. Z raportów CARFAX, AutoCheck lub innych dowiesz się o historii i obecnym stanie samochodu. Raporty fotograficzne i wideo pozwolą Ci przekonać się o tym na własne oczy. Ponadto będziesz mógł na bieżąco obserwować proces dostawy.

Odstąpienie od umowy
Odstąpienie od umowy

Klient ma prawo odstąpić od umowy z W8 Shipping, postępując zgodnie z algorytmem niniejszej procedury. Nie zostaniesz za to ukarany grzywną ani karą. Proces anulowania jest jednak przeprowadzany tylko wtedy, gdy samochód nie został jeszcze zakupiony.

Masz pytania?

Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na każde z nich

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Kontakt

Social Media

Poland, Warsawa

Grójecka 194/2 Warsawa, 02-390 PL

USA, Savannah

4895 Old Louisville Rd.
Garden City
GA 31408, USA

USA, Los Angeles

24700 S Main St.
Carson
CA 90745, USA

USA, Houston

6101 E Grand Parkway S
Baytown
TX 77523, USA

USA, New Jersey

2001 Lower Rd
Linden
NJ 07036

USA, Tacoma

2102 Milwaukee Way
Tacoma
WA 98421

BUSINESS IN POLAND „W8 SHIPPING” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie przy ul. Grójeckiej 194/2, 02-390 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XII. Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000967486; NIP: 701-108-61-09 REGON: 521916164; kapitał zakładowy (kapitał wpłacony i/lub znajduje się w trakcie zmiany w KRS) 50 000 PLN.