Porównanie
Strona główna / O nas
O nas

O W8 Shipping

W8 Shipping to amerykańska firma, która zapewnia swoim partnerom usługę transportu pojazdów z USA do dowolnego miejsca na świecie.

Rozwijamy naszą działalność na całym świecie. Nasze przedstawicielstwa znajdują się w Ameryce, Europie (Polska, Ukraina, Gruzja) i Azji (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kazachstan, Oman, Jordania i Kambodża). Mocne strony W8 Shipping, według naszych partnerów, to stabilność, niezawodność, bezpieczeństwo, prostota procesów biznesowych i sukces finansowy współpracy. Zawsze więcej niż oczekujesz.

skeleton

W8 Shipping specjalizuje się wyłącznie w amerykańskim rynku transportowym. Jesteśmy dobrze zorientowani w zakupie i dostawie nowych i używanych pojazdów: samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów specjalnych, motocykli, statków i wszelkich innych środków transportu. Dzięki naszym ugruntowanym relacjom z firmami logistycznymi MSC, APL i Hyundai, transport towarów odbywa się na wysokim poziomie bezpieczeństwa i w korzystnych cenach.

W Stanach Zjednoczonych posiadamy 5 własnych dużych magazynów o powierzchni 20 000 m², z których każdy jest obsługiwany przez ponad 100 osób. Znajdują się one w Los Angeles (Kalifornia), Houston (Teksas), Linden (New Jersey), Tacoma (Waszyngton) i Savannah (Georgia). Zapewnia to bezpieczeństwo pojazdów i szybką realizację procesu importu. Ponadto W8 Shipping jest oficjalnym przedstawicielem największej aukcji samochodów używanych, Copart. Licencja daje nam dostęp do wszystkich funkcji serwisu, w tym pełnych opisów aukcji i usług dodatkowych. Dzięki temu kupujesz samochód z USA bez ryzyka i przepłacania.

Otwórz

Profesjonalna dostawa samochodów!

Jesteśmy dobrze zorientowani w dostawie zarówno nowych, jak i używanych samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, statków, a także specjalistycznych maszyn i wszelkich innych rodzajów transportu. Dzięki bezpośrednim kontraktom z głównymi liniami morskimi zapewniamy najlepszą obsługę w przystępnej cenie.

Logo MAERSK svg
MAERSK
Logo OOCL svg
OOCL
Logo COSCO svg
COSCO
Logo Hapag-Lloyd svg
Hapag-Lloyd
Logo ONE svg
ONE
Logo YANG MING svg
YANG MING
Logo EVERGREEN svg
EVERGREEN
Logo ZIM svg
ZIM
Logo MSC Cruises svg
MSC Cruises

Słowo od założyciela W8 Shipping

Gediminas Garmus Dyrektor generalny Gediminas Garmus #

Stworzyliśmy serwis logistyczny dla amerykańskich samochodów aukcyjnych, który zasługuje na uwagę ludzi na całym świecie. Jesteśmy transparentni, wygodni i niezawodni. Bezpiecznie dostarczymy 1 samochód i równie bezpiecznie dostarczymy 1000 samochodów. W Polsce, jak i na całym świecie, W8 Shipping rozwija system ciągłego doskonalenia. Opracowujemy i wdrażamy nowoczesne i wygodne narzędzia we współpracy z naszymi partnerami. Analizujemy i stale doskonalimy doświadczenia partnerów, dostarczając szybkie i jakościowe rozwiązania na każdym etapie współpracy. Podnosimy szybkość i jakość naszych usług. Wszystko po to, aby wykonywać naszą pracę na 100%.

Misja i Wartości W8 Shipping —

Świadczymy profesjonalne usługi dla klientów biznesowych w zakresie zakupu, transportu i wysyłki pojazdów z USA. Wspieramy tych importerów, którzy przyczyniają się do tego, że coraz więcej osób może pozwolić sobie na samochody z najwyższej półki w doskonałym stanie, dlatego pracujemy 24/7 zgodnie z jasnym i wymagającym American Standard.

American Standard W8 Shipping to:

1 Priorytet – najlepszy wynik dla klienta.

Interesy partnera są priorytetem i pozostają priorytetem przez cały proces importu auta z USA do Polski.

2 Ekspertyza.

18 lat doświadczenia – Twoja gwarancja. Mistrzowskie zarządzanie procesami, dostarczanie skutecznych rozwiązań i gwarantowane wyniki od 2005 roku.

3 Kontrola jakości.

Starannie kontrolujemy każdy etap logistyki, a nasi specjaliści są zawsze dostępni i gotowi udzielić wszelkich informacji.

4 Transparentność i otwartość.

Przejrzystość transakcji z otwartymi informacjami dla klienta, określona prowizja i brak ukrytych opłat – prawdziwy amerykański standard. Pracujemy wyłącznie zgodnie z prawem, z oficjalnymi umowami, płatnościami i opodatkowaniem. Jesteśmy odpowiedzialni na podstawie umowy, a nie słów.

5 Współpraca długoterminowa.

Dobre relacje z klientami są celem, a nie środkiem. Długoterminowa współpraca jest kluczem do nowych możliwości i korzystnych warunków, które oferujemy naszym partnerom.

6 Stabilność.

Starannie opracowane procesy gwarantują niezawodne i przewidywalne wyniki zarówno dziś, jak i w dłuższej perspektywie.

7 Innowacyjność i efektywność.

Zapewniamy naszym klientom wygodne i efektywne rozwiązania, które sprzyjają komfortowej współpracy i gwarantują dynamiczny rozwój firmy.

8 Więcej niż oczekujesz.

Sukces naszych klientów jest naszym największym sukcesem. Dlatego zapewniamy Ci wszelkie możliwości do osiągnięcia wyznaczonych celów. Razem możemy osiągnąć znacznie więcej.

Zespół W8 Shipping

O nas

18 lat doświadczenia i setki wykwalifikowanych specjalistów w logistyce pojazdów na całym świecie, stabilność w realizacji wyznaczonych zadań, udana realizacja niestandardowych praktycznych przypadków dostawy samochodów z USA, umiejętność przewidywania i zapobiegania ryzyku dla klientów stworzyły amerykański standard W8 Shipping. Jego celem jest zapewnienie terminowej dostawy pojazdu w nienaruszonym stanie z aukcji do punktu docelowego w ramach ustalonych kosztów. Podczas gdy my zajmujemy się logistyką, nasi partnerzy dbają o swoich klientów.

Dołącz do zespołu W8 Shipping

Wyślij nam swoje CV i stań się częścią globalnego zespołu z możliwościami realizacji i rozwoju kariery.

Porozmawiajmy o współpracy

Oferujemy stabilność, niezawodność, bezpieczeństwo, przejrzystość procesów biznesowych i finansowy efekt współpracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Kontakt

Social Media

Poland, Warsaw

Grójecka 194/2 Warsaw, 02-390 PL

USA, Savannah

4895 Old Louisville Rd.
Garden City
GA 31408, USA

USA, Los Angeles

24700 S Main St.
Carson
CA 90745, USA

USA, Houston

6101 E Grand Parkway S
Baytown
TX 77523, USA

USA, New Jersey

2001 Lower Rd
Linden
NJ 07036

USA, Tacoma

2102 Milwaukee Way
Tacoma
WA 98421

BUSINESS IN POLAND „W8 SHIPPING” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie przy ul. Grójeckiej 194/2, 02-390 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XII. Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000967486; NIP: 701-108-61-09 REGON: 521916164; kapitał zakładowy (kapitał wpłacony i/lub znajduje się w trakcie zmiany w KRS) 50 000 PLN.